X
X
USD

İzmir’de Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

AnasayfaYazılarGrafik & Web Tasarımİzmir’de Web Sitesi Yaptırmak İstiy...

İzmir’de web tasarım denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmak bizim için pek çok şey ifade ediyor, ancak bu konuma bizi getiren en önemli unsur çalışanlarımız. Böyle bir kariyeri elde edebilmek için web tasarım konusunda İzmir’in en değerli tasarımcı ve yazılımcılarını barındırıyor olmanız gerekir. SubNET Bilişim olarak her zaman eğitimli ve kendini geliştirmeye açık tasarımcı ve yazılımcılar ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

İzmir’de uygun fiyatlı web tasarımı

SubNET Bilişim uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Uygun fiyatlı ve ucuz farklı anlamlıdır. Biz ucuz değil ama verdiğimiz hizmete göre uygun fiyatlar sunmaktayız.

Ucuz iş yapan web tasarımcılar, hedefiniz veya kişisel tercihlerinizle ilgilenmez.

Ucuz iş yapan web tasarım fimaları sadece sitenizi yapmak ve olabildiğince çabuk ödeme almak isterler. SubNET Bilişim olarak hedefleriniz ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yaparız ve tasarımlara başlamadan önce bu iki noktayı göz önünde bulundururuz. Siz her ne kadar bu konu hakkında bilgi sahibi olmasanız da biz doğru kodlamayı çok önemseriz. Hatalı kodlamalar Google gibi arama motorlarının web sitenizi düzgün bir şekilde taramasını engelleyebilir.

Müşterinizin sitenizi hemen terk etmesini istemezsiniz !!!

Web sitesi projelerinde sadeliğe ve basitliğe önem veriyoruz. Yapılan araştırmalara göre ziyaretçiler karmaşık ve kolay yönlendirme olmayan sitelerde pek fazla kalmıyorlar. Aradıklarını anasayfa?da görmek istiyorlar. Bu mantıkla müşterilerinizi kaçırmamak için sizlere basit ve sade içerikler öneriyoruz.

Web tasarıma nasıl başlıyoruz?

Web tasarım, bir firmanın kurumsal kimliğini çok iyi yansıtmalıdır. Bu prensiple öncelikle firmanızın kurumsal kimliği üzerinde çalışmalarımızı yaparız. Tasarımda kullanılan renkler ve çizgiler bu şekilde belirlenir. Bir web sitesi firmanızın profesyonelliğini yansıtır. Bu nedenle tasarım müşterinizi etkileyecek ilk faktördür. Şuna emin olun ki, müşteri sitenizi açtığında çok vasat bir arayüz ile karşılaşırsa firmanız hakkında hemen kötü bir fikre kapılacaktır.

Biz kodluyoruz, sizden gelen isteklere göre güncelliyoruz

İzmir’de doğru web tasarım firmasını bulduğunuza emin olabilirsiniz. Projelerimizde kendi kodlarımızı kullanıyoruz. Yönetim panelimiz tamamen firmamız tarafından kodlanmıştır ve sizlerden gelen isteklerle sürekli güncellenmektedir. İzmir ve aslında Türkiye’nin pek çok yerinde çoğu webtasarım firması hazır web tasarım altyapısı kullanmaktadır. Bunlar çoğu zaman wordpress veya joomla gibi sistemlerdir.

WordPress mi?

Asla wordpress gibi hazır sistemleri kötülemiyoruz, tam tersine hazır sistem kullanmak isteyen müşterilerimize wordpress öneriyoruz. İstemeniz durumunda sitenizi wordpress altyapısı ile tasarlayabiliriz. Bazı müşterilerimiz uzun yıllar wordpress kullandıklarından, yeni web sitelerininde wordpress olmasını özellikle istemektedir.

SubNET Bilişim olarak İzmir’e web tasarım projelerimizin %90’ında kendi programlama altyapımızı kullanmaktayız. Sizden gelen özel isteğe göre wordpress ve vb. çözümlerde üretmekteyiz.

Web tasarım İzmir

Neden web tasarım İzmir diye merak ediyor olabilirsiniz? Çünkü İzmir bizim için bir tutku. Web tasarım İzmir = SubNET Bilişim diyebilmek ve İzmir’de en özel, en estetik, en fonksiyonel projeleri gerçekleştirmek istiyoruz. Web tasarım İzmir, denildiğinde ilk akla gelen firma olmak istiyoruz.


Top